Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro için hoparlör değiştirme programı başlattı

Apple bugün, bazı iPhone 12 ve 12 Pro modellerinin ses sorunları yaşamasına neden olabilecek bir sorunu ele alan yeni bir hizmet programının başlatıldığını duyurdu.

Apple, iPhone 12 ve 12 Pro için ücretsiz bir hoparlör onarım programı başlattığını duyurdu.

Apple’a göre iPhone 12 ve 12 Pro’nun çok küçük bir yüzdesi, hoparlör modülündeki bir bileşen arızası nedeniyle ses sorunları yaşanmasına neden olabilir. Etkilenen akıllı telefonların Ekim 2020 ile Nisan 2021 arasında üretildiği belirtilirken, iPhone 12 mini ve iPhone 12 Pro Max‘te bu sorunun olmadığı açıklandı.

Onarım ücretsiz yapılacak

Telefon görüşmesi sırasında hoparlörden ses alamayan ve sorunlar yaşayan iPhone 12 ve 12 Pro akıllı telefon sahipleri, ücretsiz onarım için yetkili servis merkezi ile iletişime geçebilirler.

Program, akıllı telefonun satın alındığı tarihten itibaren iki yıl içinde iPhone 12 veya 12 Pro modelleri için geçerli olacağını da belirtelim.

SerFix
SerFix

SerFix bir ORYOX kuruluşudur. 1 Haziran 2019 tarihinde kurulmuş olup tecrübeli ve profesyonel satış, servis, teknik destek ekibiyle hizmet veren kurumsal bir bilişim teknolojileri firmasıdır. SerFix destek hattı: 0850 840 29 49

error: Site içereği kopyalanmaya karşı engellenmiştir. Emeğe saygı duy. Kopyalama.
SerFix | Satış ve Servis ( Teknik Destek, Bakım, Onarım / Tamir)
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart