En Çok Satılan Hızlı Kablosuz Şarj Cihazları (Wireless Charging Pads) Öneriler

En Çok Satılan Hızlı Kablosuz Şarj Cihazları (Wireless Charging Pads) Öneriler

Bu makalede akıllı telefonlarınız için en çok tercih edilen hızlı şarj özelliğine sahip kablosuz şarj cihazlarından bahsedeceğim.

Şuan için Apple, Samsung, Belkin, Spigen tarafından üretilen ve güven içinde kullanabileceğiniz kablosuz şarj cihazlardan bahsedeceğim.
Her ürünün için ayrıca satın alma link’i bırakacağım.

Apple tarafından tasarlanıp ve üretilen Apple Magsafe’den bahsedeceğim.

Apple Magsafe baktığımızda 2 farklı model çıkıyor.

 1. Apple MagSafe Duo Şarj Aygıtı – MHXF3TU/A
  (Açıklama: MagSafe Duo Şarj Aygıtı, uyumlu iPhone, Apple Watch, AirPods için Kablosuz Şarj Kutusu veya diğer Qi sertifikalı aygıtlarınızı kolayca şarj eder. Aygıtlarınızı şarj aygıtının üzerine yerleştirdiğiniz anda kesintisiz ve verimli şarj işlemi başlar. MagSafe Duo Şarj Aygıtı, onu gittiğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilmeniz için düzgün bir şekilde katlanır.Önerilen Güç Adaptörleri:– 11 W’a kadar hızlı kablosuz şarj için 9 V/2.22 A desteği sunan Apple 20W USB-C Güç Adaptörü (ayrı satılır)
  – 14 W’a kadar hızlı kablosuz şarj için 9 V/3 A desteği sunan 27 W veya daha yüksek USB-C Güç Adaptörü (ayrı satılır)Satın Alma Link’i: https://www.oryox.com/store/apple-magsafe-duo-sarj-aygiti
 2. Apple MagSafe Şarj Aygıtı – MHXH3TU/A
  Açıklama: MagSafe Şarj Aygıtı, kablosuz şarj deneyimini daha da kolaylaştırıyor. Mükemmel bir şekilde hizalanan mıknatıslar iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’nuza yapışıyor ve 15 W’a kadar daha hızlı kablosuz şarj olanağı sunuyor.MagSafe Şarj Aygıtı, Qi özellikli şarjla da uyumlu. Bu sayede, tıpkı Qi sertifikalı şarj aygıtları gibi iPhone 8 veya daha yeni modellerini ve kablosuz şarj kutusuna sahip AirPods modellerini kablosuz olarak şarj etmek için de kullanılabiliyor.Mıknatısların hizalanması yalnızca iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modellerinde gerçekleşiyor.Önerilen: Apple 20W USB-C Güç Adaptörü (ayrı satılır)

  Satın Alma Link’i
  : https://www.oryox.com/store/apple-magsafe-sarj-aygiti
SerFix

SerFix

SerFix bir ORYOX kuruluşudur. 1 Haziran 2019 tarihinde kurulmuş olup tecrübeli ve profesyonel satış, servis, teknik destek ekibiyle hizmet veren kurumsal bir bilişim teknolojileri firmasıdır. SerFix destek hattı: 0850 840 29 49

error: Site içereği kopyalanmaya karşı engellenmiştir. Emeğe saygı duy. Kopyalama.
SerFix | Satış ve Servis ( Teknik Destek, Bakım, Onarım / Tamir)
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart